جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/08/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4022

 زنگ آفرينش 

 با شماره تلفن 88909727 آماده دريافت و انعكاس نظرات، پيشنهادات و انتقادات شما عزيزان مي‌باشيم

قطع يارانه مرفهين چرا؟

خبرهاي چندروزه اخير حاکي از آنست که به زودي يارانه هموطنان مرفه قطع مي شود. گرچه خود از مرفهين نبوده و نيستم اما مي خواهم بگويم که اين اقدام از عدالت به دور است براي اينکه کليه ايرانيان در هر پست و مقام و ثروتي به طور مساوي از اين کشور حق دارند و لذا ندادن حق آنها عادلانه نيست مگر آن دسته از هموطنان عزيزي که داوطلبانه بخواهند يارانه خود را نگيرند.

تهران- اله وردي

طلب سال 86 تاکنون پرداخت نشده!

در سال 86 قانون خدمات مديريت کشوري به اجراء درآمد که خود جاي تشکر دارد و از اين بابت حقوق طبقه با درآمد ثابت تا حدي با مخارج هماهنگ شد به خصوص ما بازنشستگان از اين بابت نهايت تشکر را داريم اما در آن زمان که سکه حدود 190 هزارتومان بود ما طلبکار ما به التفاوت يکساله هستيم هم اکنون که سکه به حدود 600 تومان رسيده آيا طلب ما هم به همان نسبت افزايش مي دهيد يا با همان معيار پرداخت مي کنيد اگر نه حق ما را تضييع مي کنيد.پس لطف کرده معيار و ضابطه جديدي براي طلب ما تعيين و دين خود را اداکنيد.

به هر حال اين بدهکاري بايد پرداخت شود هر چه زودتر بهتر.

تهران – کسائيان

عدم رسيدگي به شکايت خريداران خودورهاي داخلي

خودروسازان داخلي از لحاظ رسيدگي به شکايات مردم بسيار ضعيف عمل کرده و چه بسا خدمات پس از فروش خوبي هم ارائه نمي دهند و هيچگونه احساس مسئوليتي هم در اين مورد ندارند ولي در چند ماهه اخير در هر فرصتي نسبت به افزايش قيمت تا آنجايي که توانسته اند اقدام کرده اند به هر حال بايد وزارت صنعت و تجارت با نظارت و کنترل بيشتر مسئوليت و تعهدات آنها را در قبال مشتريان متذکر آنها شود.

تهران – تلفن به زنگ آفرينش

روزهاي باراني و تاکسي هاي دربستي!

در روزهاي باراني وضع حمل و نقل تهران به يکباره دگرگون شده و بعضي از رانندگان تاکسي حاضر به جابه جايي مسافران به صورت عادي نبوده و بيشتر به صورت دربستي کارمي کنند آنهم با قيمت هاي ويژه روز باراني!

اين هم مشکلي از مشکلات روزهاي باراني که نياز به تذکر دارد.

تهران- مرادي

پول هاي خرد مدل هاي مختلف و مشکلات مردم

در چند سال اخير پول هاي سکه اي مختلف در جريان گذاشته شده که در اندازه هاي بسيار متفاوت و با ارزش يکسان است و اين مسئله مشکلاتي را در مبادلات به وجود آورده است و چه بسا ضرر و زيان به مردم و شهروندان.

پيشنهاد مي شود فکري براي يکسان کردن اين سکه هاي خرد بشود.

تهران - وفايي


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي