جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/08/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4022

 استاندار البرز خبر داد:
 سيماي البرز تا 22 بهمن بر روي آنتن مي‌رود 

 کرج – خبرنگار آفرينش

استاندار البرز گفت: با بهره‌برداري از استوديو پخش محلي و خبر صدا و سيماي البرز، تا 22 بهمن برنامه‌هاي محلي و پخش خبر بر روي آنتن البرز مي‌رود. عيسي فرهادي اظهار داشت: يکي از مشکلات در مسير راه‌اندازي سيماي استاني البرز، فراهم نشدن ساختمان فني و تجهيزات مورد نياز پخش بود.

وي افزود: از همين رو براساس آخرين پيگيريها مقرر شد، ساختمان دانشگاه پيام نور به صدا و سيماي البرز واگذار شود. فرهادي همچنين از خريد ساختمان موجود براي بخش اداري صداو سيما البرز در جهانشهر کرج نيز خبر داد و گفت: راه‌اندازي موقت شبکه استاني البرز نيز در همين محل خواهد بود. وي يادآور شد: تلاش مي‌شود با بهره‌گيري از توان موجود و تجهيزات مورد نياز استوديو پخش خبر و پخش محلي ايجاد شود. فرهادي پيگيري راه اندازي استوديوهاي فوق را از طريق ساختمان دانشگاه پيام نور عنوان کرد.

وي از سرعت گرفتن عمليات بهره برداري از آنتن سيماي استاني البرز خبر داد و گفت: تلاش مي‌شود با برنامه‌ريزي صورت گرفته تا 22 بهمن ماه سال جاري بخش خبر استان و برنامه‌هاي محلي بر روي آنتن برود. فرهادي راه‌اندازي صدا و سيماي استان را از مطالبات مهم مردمي برشمرد که به آن جامه عمل پوشانده خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي