جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/10/28 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4070

 خبر 

 ممي نژاد؛

بهترين کاراته‌کار اخلاق انگليس مدالهاي خودرا به حرم امام هشتم (ع) اهدا کرد

بهارستان – خبرنگار آفرينش

مجيد ممي‌نژادقهرمان چند دوره تکواندو کشوري و بين‌المللي دريک اقدام ارزشمند بخشي از مدالهاي طلا و نقره خودرا به حرم امام هشتم (ع) اهدانمود. اين قهرمان کشوري در ميادين مختلف ورزشي بين‌المللي افتخارات بسيار ارزشمندي را از آن خود نموده بود حتي درکشور انگليس درجريان برگزاري مسابقات اروپايي توانست مدال‌ بهترين اخلاق ورزشي را ازآن خود کند. اين قهرمان نامي کشورمان که هم‌اکنون ساکن شهرستان بهارستان بخش گلستان مي‌باشد درخصوص اهدا بخشي از مدالهاي خود به حرم امام هشتم (ع)گفت: بنده تاکنون هرچه افتخار براي کشورعزيزم کسب نمودم قطعاً از الطاف شاه خراسان و توکل بر ايزد منان بوده است. مجيد ممي‌نژاد اظهار داشت: بنده همه توفيقاتم را درصحنه‌هاي مختلف ورزشي مديون امام هشتم (ع) مي‌دانم چرا که قبل از اعزام به مسابقات ورزشي در انگليس با آن امام همام عهدوپيمان بستم که درصورت موفقيت مدالهاي قهرماني خود راهرچند ناچيز تقديم حرم مطهرشان کنم. اين قهرمان کشوري در ادامه همچنين نگاه مسوولين را به ورزش کاراته نيز تصريح کرد: رشته ورزشي کاراته ازجمله رشته‌هاي است که در کشور نگاه ويژه مسوولين را مي‌طلبد. اين کاراته‌کار نامي کشورمان مدالهاي قهرماني متعددي را کسب نموده که از جمله آنها مدال طلاي مسابقات آسياي کشور امارات، کسب مقام قهرماني کاراته سپاه سيد الشهدا استان تهران با حضور وي و کسب مدال برترين اخلاق ورزشي در کشور انگليس مي‌باشد.

جلسه مركز خدمات سرمايه‌گذاري استان كردستان تشكيل شد

سنندج - مقصودي

جلسه مركز خدمات سرمايه‌گذاري استان كردستان با هدف انجام هماهنگي‌هاي لازم براي همايش معرفي فرصتهاي سرمايه‌گذاري در استان برگزار شد. در اين جلسه كه با حضور سرپرست و معاون اقتصادي سازمان، معاون برنامه‌ريزي استانداري،رئيس سازمان جهاد كشاورزي و نمايندگان دستگاههاي اجرايي در استانداري برگزارشد سرپرست سازمان امور اقتصادي و دارايي كردستان بااشاره به همايش فرصتهاي سرمايه‌گذاري كه در تير ماه سال آينده در استان برگزار مي‌شودگفت: اين همايش مي‌تواند ظرفيت بسيار خوبي را براي استان در جذب سرمايه فراهم كند. فرشاد علي مددي تاكيد كرد بايد با تمام توان در جهت هرچه بهتر برگزار كردن اين همايش اقدام كنيم. وي خواستار تشكيل كارگروهي براي اين امر شد وگفت بايد اقداماتي كه براي برگزاري اين همايش برگزار مي‌شود از طريق اين كارگروه صورت گيرد. در ادامه اين جلسه معاون برنامه‌ريزي استانداري كردستان ضرورت تشكيل جلسه را عنوان كرد و از همه مسئولان خواست در زمينه برگزاري همايش فرصتهاي سرمايه‌گذاري همكاري لازم را انجام دهند. ازهاري در ادامه به وظايف مركز خدمات سرمايه گذاري در تسهيل روند سرمايه‌گذاري در استان اشاره كرد و گفت وظايف مركز خدمات سرمايه‌گذاري نظارت بر صدور مجوزهاست وبايد دستگاههاي اجرايي كه متولي صدور مجوز هستند بطور هماهنگ عمل كنندو مشكلات موجودرا به مركز خدمات سرمايه‌گذاري براي بحث و بررسي در جلسات اعلام نمايند. در ادامه اين جلسه اعضاي حاضر به بيان ديدگاهها و نظرات خود در ارتباط با برگزاري بهتر همايش اعلام كردند.

فرماندار فيروزكوه:

مددجويان کميته امداد ولي نعمتان ما هستند

فيروزکوه - خبرنگار آفرينش

فرماندار فيروزكوه به اتفاق امام جمعه محترم و مسئولين شهرستان به ديدارخانواده‌هاي تحت پوشش کميته امدادامام خميني (ره) شهرستان رفتند و مسائل و مشکلات اين عزيزان را مورد بررسي قرار دادند.اين ديدار چند ساعته با حضور فرماندار، امام جمعه و رييس كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان در قالب طرح مفتاح الجنة صورت پذيرفت، مسئولان با حضور در منازل اين افراد به تفقد و دلجويي و شنيدن مسائل و مشكلات آنان از نزديك پرداختند. سعيد افشار نادري فرماندار فيروزكوه در اين ديدار، اظهار داشت: رسيدگي به معضلات مبتلابه خانواده هاي مددجويان از اهم برنامه‌هايي است كه در دستور كار نظام اسلامي و مسئولان قرار دارد. همچنين حجت الاسلام و المسلمين 'عبدالعلي استيري' امام جمعه شهرستان نيز در اين ديدار گفت: هدف از انجام اين بازديدها دلگرم و اميدوار كردن اين خانواده‌هاست تا با انجام كمك مالي در حد توان و بضاعت، شاهد شكفته شدن گل لبخند بر لبان آنان باشيم و از اجر و ثواب معنوي نيز برخوردار گرديم.

همزمان با هفته بزرگداشت شوراهاي آموزش و پرورش:

زنگ شوراهاي آموزش و پرورش در اسلامشهر نواخته شد

اسلامشهر – محمدرضا عباسي

با حضور معاون وزير و رئيس مرکز ملي پرورش استعدادهاي درخشان و دانش‌پژوهان جوان کشور و اعضاي شوراي آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، در مدرسه شهيد اورکي اين شهرستان، زنگ شوراهاي آموزش و پرورش نواخته شد. دراين مراسم مهري سويزي رئيس مرکز ملي پرورش استعدادهاي درخشان و دانش‌پژوهان جوان کشور با اشاره به اهداف تشکيل شورا در آموزش پرورش اظهار داشت: اساس انقلاب اسلامي ايران و مهمترين پايه‌هاي آن بر محور شوراها و مشورت استوار گشته است و شورا يعني بکار بستن خرد جمعي ، انقلاب اسلامي ايران با بهره‌گيري از مشارکتهاي مردم و تشکيلات شورايي توانست نظام استبدادي را ازبين ببرد و به پيروزي برسد. سويزي افزود: شورا يعني حضور مشورتي مردم در زمينه‌هاي مختلف اجتماعي، مشارکت و نظارت مردم بدون مشورت امکانپذير نيست، بدون مشورت توقع مشارکت بي‌معنا است و مشورت، مشارکت و نظارت 3 نعمت اساسي در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد. معاون وزير آموزش و پرورش تصريح کرد: مشورت روح تصميم‌گيري را فعالتر وعالمانه مي‌کند، در روشها مي‌توان مشورت کرد ولي در ارزشها بايد تعبيت کرد، مشورت تنها در راه رسيدن به اهداف و ارزشها ميسر است و در اين راه مي‌توان از خرد جمعي بهره‌مند شد. اين مقام مسئول تاکيد کرد: انسان در امور مربوط به دنيا مي‌تواند مشورت کند، ولي در احکام و امور الهي مشورت کردن جايز نيست، مشورت کردن به تمام اموري که به فضاي زندگي دنيايي ارتباط دارد، مربوط مي‌شود و در امور الهي و معنوي نمي‌توان مشورت کرد و بايد مطيع و تابع بود.در اين مراسم پس از به‌صدا در آوردن زنگ شوراهاي آموزش و پرورش توسط معاون وزير، دانش‌آموزان مدرسه شهيد اورکي سرودي را به‌صورت دست جمعي در رابطه با شوراها اجرا کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي