جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/11/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4081

 مصطفي دنيزلي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس:
 اين بازي يک کلاس درس بزرگ بود 

مصطفي دنيزلي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از پيروزي تيمش مقابل استقلال گفت: اين برد ترکيبي از معجزه و واقعيت پرسپوليس بود. اگر به واقعيت اين بازي را نگاه کنيم بايد بگويم تيم ما مي دانست بازي تمام نشده و براي رسيدن به پيروزي تلاش کرد. وي افزود: من از سه جهت خوشحالم؛ ابتدا فوتبالدوستان ايراني شاهد يک بازي زيبا بودند، دوم اينکه هواداران چنين تيمي دارند و سوم عملکرد بازيکنان من که از آن بسيار راضي ام.سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد تعويض هايش هم خاطرنشان کرد: تاثير گذاري نيمکت در چنين مواقعي مشخص مي شود. واقعيت اين است که ما در شروع بازي آنطور که بايد نبوديم و به آنچه پيش بيني مي‌کرديم نرسيديم اما با کمک هواداران و ورود مهدوي کيا و زايد نتيجه عوض شد که من از اين موضوع خوشحالم.

دنيزلي با تاکيد بر اينکه شروع بازي مهم اما پايان آن مهمتر است تصريح کرد: ما اين را نشان داديم که بايد بتوانيم بازي را با موفقيت به پايان برسانيم. اينکه ما 2 بر صفر عقب افتاديم و يکي از بازيکنانمان اخراج شد، استقلالي ها فکر کردند کار تمام شد اما يک طرف ديگر کار به اين نتيجه نرسيده بودند که پرسپوليس مي داند کار تمام نشده است.

وي در پاسخ به اين سئوال که سکوت هواداران پس از گلهاي استقلال يک نکته منفي بود اما تشويق هاي آنها پس از گلهاي پرسپوليس عامل پيروزي شد افزود: امروز يک درس براي ما و يک درس براي هواداران بود که حتي اگر تيم عقب مي افتد تشويق هايشان را قطع نکنند. برخي مواقع طرفداران ريتم بازي را بالا مي برند و يک روزهايي مانند امروز تيم ريتم بازي را بالا مي برد. امروز اين تيم بود که باعث شد هواداران به تشويق پرسپوليس ترغيب شوند.سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پايان با بيان اينکه امروز يکي از بهترين روزهاي تيمم بود که با يک نفر کمتر توانستيم پيروز شويم گفت: يکي از نکات اين بازي اين بود که با وجود عقب افتادن از نظر بدني به هيچ وجه کم نياورديم و شکست را با پيروزي عوض کرديم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي