جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/01/19 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4120

 سوت پايان 

 بازگشت استقلالي هاي سابق به استقلال ؟!

پس از مطرح شدن، بحث حضور امير قلعه نوعي در استقلال و بازگشت اين مربي به تيم سابق خود بحث بازيکنان آينده تيم استقلال نيز عنوان شد که در اين ميان نام چندين بازيکن ديگر نيز مطرح است.به گزارش باشگاه خبرنگاران، در ميان بحث جدايي چند بازيکن تيم که گفته مي شود با امير قلعه نوعي سرمربي تراکتور سازي رابطه خوبي ندارند بحث حضور چند بازيکن قديمي تيم استقلال نيز که بدليل مشکل پرويز مظلومي از تيم جدا شدند نيز مطرح مي شود.گفتني است، گزينه اول وحيد طالب لو است که از مدتها پيش نام وي براي بازگشت به استقلال عنوان شد و بحث و حضور امير قله نوعي اين شايعات را پر رنگ کرد.در اين ميان وحيد طالب لو که مشکلات فراواني با شاهين بوشهر دارد اعلام کرده است که قصد بازگشت ندارد و هيچ صحبتي نيز در اين خصوص مطرح نشده است اما جريان جدايي رحمتي و حضورش در پرسپوليس هواداران تيم استقلال را تحريک کرده است و آنهايي كه پيش از اين از عملکرد طالب لو در استقلال ناراضي بودند وي را تشويق کرده و خواستار حضورش در تيم مي شوند.شايان ذکر است، امير حسين صادقي نيز جزو نفراتي است که عنوان مي شود به محض قطعي شدن حضور قلعه نوعي به جمع آبي ها باز مي گردد، اما اين بازيکن نيز بحث مذاکره را رد کرد است و معتقد است که هنوز چيزي قطعي و مشخص نيست. جان واريو، روان خواه، شکوري و چند هافبک و همچنين رضا عنايتي نيز جزو گزينه هاي بعدي هستند که شايعاتي در مورد آنها مطرح مي شود .

حضور مايلي کهن و عابدزاده در چهاردهمين سالگرد مرحوم قايقران

محمد مايلي کهن و احمد رضا عابدزاده روز پنج شنبه در چهاردهمين سالگرد کاپيتان سابق تيم ملي شرکت کردند. در اين مراسم که بيشتر چهره هاي بومي و ورزشي حضور داشتند احمد رضا عابدزاده و محمد مايلي کهن جزو سرشناس ترين ها بودند. عابدزاده امسال هم مثل هر سال خودش را به اين مراسم رساند تا يادي از دوست قديمي اش کرده باشد. مايلي کهن هم که همشهري سيروس قايقران است يکي ديگر از چهره هاي اين مراسم بود.

صمد مرفاوي سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال:

استقلال در بازي برگشت مشكل زيادي دارد

صمد مرفاوي سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال درباره شكست خانگي اين تيم در مقابل تيم الجزيره امارات در ليگ قهرمانان آسيا گفت: بايد تيم از نظر روحي و رواني تقويت شود تا در ادامه مسير به موفقيت دست پيدا كند. وي در گفت وگو با ايرنا، در خصوص ارزيابي اش از ديدارهاي اخير تيم فوتبال استقلال تهران در ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: تيم فوتبال استقلال در بازيهاي اخير قدرت لازم را نشان نداد و در ديدار با الجزيره امارات بازي پر افت و خيزي را ارايه كرد كه تيم اماراتي با زيركي توانست 3 امتياز را از اين ديدار كسب كند. وي ادامه داد: استقلال در بازي برگشت مشكل زيادي دارد زيرا الجزيره در امارات به دنبال امتياز گرفتن خواهد بود اما استقلال مي تواند با تلاش امتياز لازم را كسب كند. مربي سابق استقلال در خصوص صعود اين تيم به مرحله بعدي در ليگ قهرمانان آسيا گفت: استقلال هنوز هم به موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا اميدوار است و اگر از نظر روحي و رواني تقويت شود توانايي صعود به مراحل بالاتر را دارد.

اتمام حجت مظلومي با فتح الله زاده

پرويز مظلومي سرمربي تيم استقلال در جلسه اي با حضور مسئولان و مديريت تيم حاضر شد تا در خصوص شرايط تيم و نتايج نامناسب چند هفته اخير آبي ها توضيحاتي را ارايه کند. گفتني است، پرويز مظلومي در خصوص شرايط خود و نوع عملکردش طي دو فصلي که در تيم استقلال حضور داشت، با فتح الله زاده گفتگو کرد و اعلام داشت که تمام تلاش خود را بکار بسته تا تيمي آماده را در مسابقات حاضر کرده و بهترين نتايج را بگيرد اما بدليل توقعات بالا از تيمي که گفته مي شد کهکشاني است، شرايط به ضرر وي تمام شد.سرمربي آبي ها که از فتح الله زاده و اظهاراتش دلخور بود از وي خواست تا شرايط را مورد بررسي قرار دهد و در مورد سرمربي تيم خود تصميم گيري کند زيرا وي در صورتي که تيم احساس نياز کند، در استقلال نمي ماند و مي تواند از اين تيم جدا شود. در ادامه فتح الله زاده از وي خواست تا در حال حاضر به موضوعي جز جمع کردن تيم فکر نکند زيرا وي در تمام گفته هايش اعلام کرده که در حال حاضر صحبتي از تغيير و تحول در تيم نيست و سرمربي تيم نيز مورد حمايت مسئولان است. مظلومي اعلام کرد اگر به حضورش در استقلال نياز نيست مدير عامل آبي ها اعلام کند تا وي از شرايط خود با خبر شود.

حسين فرکي سرمربي تيم فوتبال نفت تهران :

بازي با شاهين ساده نيست

حسين فرکي سرمربي تيم فوتبال نفت تهران در مورد بازي روز شنبه با شاهين بوشهر گفت: همه چيز خوب است و بازيکنان پس از استراحتي که داشتند با انگيزه در تمرينات حاضر شدند. ما هم آنها را نه فقط براي بازي با شاهين که براي 6 بازي باقي مانده تا پايان ليگ توجيه کرديم.وي ادامه داد: نفت اکنون در جايگاه پنجم جدول است و از استقلال سپاهان و تراکتورسازي فاصله گرفته است. با اين حال با تيم‌هاي صبا، ذوب آهن و فولاد براي رسيدن به رده چهارم رقابت داريم.بعد از بازي با شاهين بايد با شهرداري تبريز بازي کنيم؛ دو تيمي که در خطر سقوط قرار دارند و بازي با چنين تيم‌هاي ساده نيست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي