جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/02/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4143

 ايجاد بيش از ده هزار فرصت شغلي در شهرستان شميرانات 

 شميرانات - خبرنگار آفرينش

رئيس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعي شهرستان شميرانات از تحقق 127 درصدي اشتغال در اين شهرستان در سال 90 خبر داد. به گزارش خبرنگار آفرينش رئيس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعي شهرستان شميرانات از تحقق 127 درصدي اشتغال در اين شهرستان در سال 90 خبر داد و افزود: اين ميزان با ايجاد ده هزار و 974 فرصت شغلي در اين شهرستان محقق شده است.

'علي شكيبا رييس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعي شهرستان شميرانات گفت با اينكه سهميه اشتغال شميرانات در سال گذشته 6 هزار و 739 فرصت شغلي بود، اين سهميه در آذر ماه گذشته 8 هزار و 634 سهم افزايش يافت. وي با بيان اينكه در حال حاضر 127 درصد اشتغالزايي در اين شهرستان محقق شده، خاطر نشان كرد: اين درصد مربوط به ايجاد ده هزار و 974 فرصت شغلي شهرستان است. شكيبا با اشاره به اينكه در بين ادارات شميرانات، اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، بيشترين سهميه اشتغالزايي را داشت افزود: اين اداره براي 4 هزار و 994 نفر اشتغالزايي داشته است.

شكيبا، راه‌اندازي سامانه‌اي در اداره كار و امور اجتماعي و ورود سريع اطلاعات را از جمله ابتكارات كارگروه اشتغال شهرستان در تحقق سهميه استاني، اعلام كرد. رييس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعي شهرستان شميرانات درخصوص توسعه مشاغل خانگي يادآور شد: 476 طرح مستقل و 46 طرح پشتيبان در شهرستان در خصوص مشاغل خانگي در كارگروه اشتغال مطرح شده است. وي گفت: تاكنون طرحهاي مستقلي به ارزش 17 ميليارد و 840 ميليون ريال در كارگروه اشتغال مصوب و براي تامين اعتبار به بانك معرفي شده‌اند. شكيبا، ارزش طرح هاي پشتيبان مصوب را نيز 6 ميليارد و 685 ميليون ريال عنوان كرد. شكيبا بيان كرد: كارگروه اشتغال شهرستان در ماههاي گذشته 522 طرح در اشتغال خانگي را مصوب كرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي