جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/02/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4143

 سريال «مسعود كرامتي» خرداد ماه كليد مي‌خورد 

مسعود كرامتي درباره سريالي كه مشغول ساخت آن براي شبكه يك سيماست، گفت: نگارش اين مجموعه در حال اتمام است و اميدواريم بتوانيم اول خرداد ماه آن را كليد بزنيم.اين كارگردان در گفت‌وگو با(ايسنا)، افزود: از دي ماه سال 90 كار نگارش اين مجموعه‌ كه هنوز نامش قطعي نشده است را شروع كرديم؛ به زودي نگارش اين سريال به اتمام مي‌رسد. پيش توليد را هم پيش از ايام عيد ـ اواخر اسفند 90 ـ آغاز كرديم كه ادامه دارد و اگر بتوانيم اول خرداد سريال را كليد مي‌زنيم.

وي ادامه داد: توليد اين سريال شش تا هفت ماه زمان مي‌برد و مناسبتي هم نيست و هرگاه شبكه يك بخواهد آن را به روي آنتن مي‌برد.كرامتي در عين حال گفت: تصميم شبكه اين است كه هرچه زودتر بعد از اتمام توليد، اين مجموعه را پخش كند.

او درباره‌ي نام اين سريال توضيح داد: نام اين مجموعه بين «شركت» و «ميلياردر» است؛ هر دوي اين نام‌ها موقت است و قطعي نشده و احتمال دارد باز هم تغيير كند.كرامتي با اشاره به داستان اين مجموعه ادامه داد: اين سريال با زمينه‌هاي اجتماعي همراه و قرار است لحن مفرحي داشته باشد اما نه به معناي كمدي، بلكه فضا و لحن مفرح و شادي دارد.

داستان اين سريال درباره‌ي يكسري روابط اقتصادي ناسالم در يك شركت است كه قصه‌هاي خانوادگي را هم در اين راستا مطرح مي‌كند.كرامتي در پايان گفت: اين مجموعه به نويسندگي نويد ميهن دوست و تعداد ديگري از نويسندگان و تهيه‌كنندگي رامين عباسي‌زاده در 30 قسمت براي شبكه يك سيما تهيه مي‌شود ولي ممكن است بر تعداد قسمت‌هاي آن اضافه شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي